Niezawodny partner
w dziedzinie bezpieczeństwa przemysłowego

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas targów BALTEXPO 2017!

wstecz
Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas targów BALTEXPO 2017!

Szanowni Państwo,

 

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na XIX Międzynarodowych Targach Morskich BALTEXPO 2017 w Gdańsku. Mamy nadzieję, że spotkania targowe były owocne i pomogą w dalszej wzajemnej współpracy.

 

Podczas targów wystąpił nasz ekspert Lech Kuchnowski (Projmors), który został zaproszony do uczestnictwa w sesji "BUDOWA INFRASTRUKTURY NA RZECZ ROZWOJU GOSPODARKI MORSKIEJ I LOGISTYKI W WYKORZYSTANIEM ŻEGLUGI ŚRÓDLĄDOWEJ - INWESTYCJE I ICH REALIZACJE W POLSCE". Miło nam poinformować, że wypowiedź Pana Lecha została wspomniana w artykule Dziennika Bałtyckiego „Żegluga śródlądowa na targach Baltexpo”.

 

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że prezentowana przez nas oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem. Chętnie służymy Państwu radą, pomocą oraz wsparciem technicznym.

 

Zapraszamy Państwa do dalszej współpracy w ramach doboru, kompletacji urządzeń, dostaw, serwisu i dokumentacji,  jak również szkoleń i ekspertyz z zakresu bezpieczeństwa technicznego oraz konferencji techniczno-naukowych.

 

Z poważaniem

Automatic Systems Engineering Sp. z o.o.

Archiwum